Sport

3 medalje za TK Maraton Krapina u Erpenji!

U subotu, 08. travnja u Maloj Erpenji održana je tradicionalna trail utrka Erpenjska pisanica, na kojoj je ove godine nastupilo preko 100 trkačica i trkača.

Na utrci na 4,5 km za TK Maraton Krapina osvojene su tri medalje; Helena Krstić je sa vremenom 29:03 osvojila 1. mjesto u kategoriji žena, Karlo Frljužec sa vremenom 25:15 3. mjesto u kategoriji muškaraca, dok je Luka Kranjčec osvojio 1. mjesto u kategoriji dječaka, utrčavši u cilj s vremenom 24:54. Tajana Vdović je osvojila 4. mjesto u kategoriji žena, s vremenom 34:59.

Na utrci na 8 km Ema Crnek osvojila je 5. mjesto s vremenom 51:37, Neven Malarić 12. mjesto s vremenom 41:31, Marko Cerovečki 14. mjesto s vremenom 43:43, Jakov Friščić 21. mjesto s vremenom 47:07, Dario Kuhar 23. mjesto s vremenom 48:57, Ivan Štrok 47. mjesto s vremenom 1:02:14.

Podsjećamo na utrku Kajbumščak trail koja će se održati 24. lipnja, a prijaviti se možete na utrka.com.

zip.com.hr/TK Maraton Krapina 11.04.2023.