Institucije

Policijski službenik PU KZŽ Nikola Štefanić osvojio prvo mjesto na utrci “Holjevka”.

Policijski službenik Policijske uprave krapinsko-zagorske Nikola Štefanić na utrci „Holjevka“ osvojio je ukupno prvo mjesto na pet kilometara, a također mu je pripala pobjeda  prvenstva Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske u trčanju na pet kilometara.

Zagrebački atletski savez je 5. ožujka 2023. godine, organizirao atletsku utrku Holjevka koja se trčala ulicama Grada Zagreba. Start utrke bio je na Mostu slobode, cilj na Bundeku, a ova utrka je i prvenstvo Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske u trčanju na pet kilometara

Nikola Štefanić bio je najbrži na ovogodišnjoj Maloj Holjevci, utrci na pet kilometara, a s vremenom 16:06 minuta bio je ukupni pobjednik „Male Holjevke“, a također je pobjednik prvenstva Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske u trčanju na pet kilometara.

Policijski službenici Interventne jedinice policije Policijske uprave krapinsko-zagorske Luka Špehar, Sandro Šlogar, Krunoslav Ivanušec i policijski službenik Policijske postaje Klanjec Zdenko Belosević također su ostvarili iznimne rezultate. Luka  Špehar bio je drugi, Sandro Šlogar peti, Krunoslav Ivanušec osmi u kategoriji MUP-a, a Zdenko Belošević bio je 27.

Također su na utrci nastupili policijska službenica i policijski službenik, bračni par Dijana i Antonio Rihtar koji su isto tako ostvarili odlične rezultate. Dijana je u kategoriji žena pripadnica MUP-a osvojila osmo mjesto, a Antonio u svojoj kategoriji 22. mjesto.