Desinićki učenici u posjetu županu Željku Kolaru

Krapinsko-zagorsku županiju su u četvrtak, 25. svibnja posjetili učenici Osnovne škole Đure Prejca Desinić.

Učenici su sjedište Krapinsko-zagorske županije posjetili u pratnji svojih učiteljica, gdje su ih srdačno dočekali radnici Županije te župan Željko Kolar. On ih je upoznao s radom same Županije i svih zaposlenika te je strpljivo odgovarao na sva njihova postavljena pitanja.

zip.com.hr 25.05.2023.

Podijeli:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp