Danas Dan žalosti u Mariji Bistrici

Povodom tragične prometne nesreće koja se dogodila 5. lipnja, a u kojoj su smrtno stradale dvije mještanke Općine Marija Bistrica, današnji dan, 7. lipnja, proglašen je Danom žalosti na području Općine.

Tijekom Dana žalosti neće se održavati programi i događanja zabavnog karaktera. Zastave na zgradi Općine Marija Bistrica te na ostalim institucijama i javnim ustanovama koje imaju istaknutu zastavu, bit će spuštene na pola koplja.

Pozivaju se sve fizičke i pravne osobe koje obavljaju ugostiteljsku djelatnost, kao i organizatori javnih događanja i sadržaja, da svoje poslovanje i aktivnosti prilagode obilježavanju Dana žalosti.

Posljednji ispraćaj pokojnih Lucije Dijanić i Ivane Dijanić održat će se u subotu, 7. lipnja, u 15 sati na mjesnom groblju u Mariji Bistrici, priopćili su iz Općine.

zip.com.hr 07.06.2025.

Podijeli:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp