“Pričajmo o mentalnom zdravlju” sutra u Pregradi

U petak, 7. studenoga, s početkom u 18:30 sati, u Galeriji Muzeja u Pregradi (Trg Gospe Kunagorske 3) održat će se predavanje pod nazivom “Pričajmo o mentalnom zdravlju”.

Predavanje će voditi Lorena Leskovar, magistra pedagogije i socijalne pedagogije te specijalistica rehabilitacijske edukacije.

Riječ je o inicijalnom predavanju i razgovoru namijenjenom odraslim osobama, kojemu je cilj potaknuti otvoren dijalog o važnosti očuvanja mentalnog zdravlja i pružiti podršku svima koji žele bolje razumjeti ovu temu. Sudjelovanje u programu besplatno je i otvoreno za sve zainteresirane građane.

Organizatori ističu kako će daljnja predavanja i radionice na slične teme biti organizirana ovisno o iskazanom interesu sudionika. Događanje predstavlja važan korak prema jačanju svijesti o mentalnom zdravlju u lokalnoj zajednici te pruža priliku građanima da u ugodnom i stručnom okruženju razgovaraju o temama koje često ostaju u sjeni svakodnevice.

Podijeli:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp