Općini Bednja uručen ugovor vrijedan 40.000 eura“Kontinuirano ulažemo u sadržaje za najmlađe” – kazao Poljak

Općina Bednja nastavlja s ulaganjima u sadržaje namijenjene djeci i mladim obiteljima.

Za uređenje i opremanje dječjeg igrališta osigurano je 40 tisuća eura bespovratnih sredstava Ministarstva demografije i useljeništva, čime će se dodatno unaprijediti uvjeti za igru, druženje i razvoj najmlađih stanovnika općine.

Ugovor je načelniku Općine Bednja Damiru Poljaku uručio ministar demografije i useljeništva Ivan Šipić na svečanosti održanoj u Bjelovaru, u sklopu Javnog poziva za poboljšanje materijalnih uvjeta u dječjim vrtićima i dječjim igralištima.

Projektom će se osigurati kvalitetniji i sigurniji prostor za igru, rekreaciju i boravak djece na otvorenom.

Načelnik Poljak istaknuo je kako je riječ o još jednom projektu kojim Općina potvrđuje da su ulaganja u djecu i kvalitetu života obitelji među njezinim prioritetima.

– Djeca zaslužuju sigurna, kvalitetna i uređena mjesta za igru, druženje i razvoj, a upravo su takvi projekti važan dio naših ulaganja u budućnost općine. Drago mi je što smo preuzeli ugovor kojim su nam osigurana sredstva za realizaciju još jednog projekta namijenjenog najmlađima. Posljednjih godina kontinuirano ulažemo u sadržaje namijenjene najmlađima, a novi projekt nastavak je takvog smjera razvoja. Cilj nam je da se podigne kvaliteta života naših mještana, a s takvim ćemo ulaganjima nastaviti i u narednom razdoblju – rekao je načelnik Poljak.

Podijeli:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp