Izniman uspjeh mladih gimnastičarki OŠ „Ljudevit Gaj“ Krapina

Učenice Osnovne škole „Ljudevit Gaj“ iz Krapine ostvarile su izniman uspjeh na županijskom prvenstvu u sportskoj gimnastici osvojivši brončanu medalju.

Natjecanje je održano 30. siječnja 2026. godine u sportskoj dvorani Osnovne škole Janka Leskovara u Pregradi.

Gimnastičarke su se natjecale ekipno na četiri sprave: dvovisinskim ručama, preskoku, gredi i parteru. Posebnost ovog rezultata leži u činjenici da je riječ o prvom sudjelovanju OŠ „Ljudevit Gaj“ Krapina na županijskom natjecanju iz sportske gimnastike, a već pri svom debitantskom nastupu učenice su pokazale iznimnu borbenost, predanost i sportski duh.

Školu su predstavljale učenice Katya Fruk, Eva Majsec, Iva Majcen, Tija Smrekar i Sara Horvat, koje su zajedničkim trudom i zalaganjem osigurale mjesto na pobjedničkom postolju.

Posebna zahvala upućena je Gimnastičkom klubu Krapina te treneru Igoru Hustiću na stručnoj podršci, uloženom radu i uspješnoj suradnji koja je uvelike doprinijela ovom sportskom uspjehu.

Osnovna škola „Ljudevit Gaj“ Krapina ponosna je na svoje gimnastičarke te im upućuje iskrene čestitke uz želje za mnogo uspjeha u daljnjem sportskom razvoju.

  

Podijeli:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp