Alkohol je odradio svojeBiciklist završio na kolniku s 3.72 promila

U prometnoj nesreći koja se dogodila u subotu, 20. lipnja oko 17 sati u Varaždinskoj ulici u Radovcu, ozlijeđen je 33-godišnjak.

On je upravljao biciklom pod utjecajem alkohola od 3.72 promila, iz smjera Cestice u smjeru Gornjeg Vratna, stoji na stranici PU varaždinske.

Zbog bitno smanjenih vozačkih sposobnosti uslijed utjecaja alkohola, u jednom je trenutku izgubio nadzor nad upravljačem i pao na kolnik.

Pritom je ozlijeđen te je prevezen u varaždinsku Opću bolnicu. Ozljede za sad nisu okvalificirane.

Podijeli:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp