Za OŠ Pušća Općina je pripremila vrijednu donaciju

Načelnik Pušće Filip Bernardić održao je radni sastanak s ravnateljem OŠ Pušća Arsenom Šarunićem.

Na sastanku se govorilo o pripremama za početak nove školske godine 2024./2025. i planovima za taj period.

Na sastanku je dogovorena donacija Općine Pušća klima uređaja za učionicu u OŠ koja dosad nije imala klimu, a kako bi sad sve prostorije bile klimatizirane na zadovoljstvo malih školaraca.

zip.com.hr 04.09.2024.

Podijeli:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp