U Radoboju se organizira turnir dama u belotu

Športsko kulturna udruga građana „Josip Poljak“ Bregi Radobojski uz Općinu Radoboj i Muzej Radboa organizira četvrti turnir dama u belotu.

Turnir će se održati u subotu, 26. srpnja 2025. godine  s početkom u 19:00 sati u DVD-u Radoboj, Radoboj bb.

Kotizacija po ekipi iznosi 20 eura uz dokup prva tri kola u iznosu 20 eura. Cjelokupni iznos ići će u nagradni fond, te će se novčano nagraditi prva četiri osvojena mjesta.

Prijave za sudjelovanje ostvaruju se na broj telefona: Ivan Vinceljak 098/182-3897.

zip.com.hr 07.07.2025.

Podijeli:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp