Priprema se zajednički koncert KUD-a Lovro Ježek i Osnovne glazbene škole pri OŠ Marija Bistrica

U Domu kulture u Mariji Bistrici u petak, 14. ožujka na rasporedu je zanimljiv koncert.

Koncert je rezultat suradnje između KUD-a ”Lovro Ježek” Marija Bistrica i Osnovne glazbene škole pri OŠ Marija Bistrica koja je započela prošle godine.

Na koncertu će nastupiti Puhački orkestar KUD-a ”Lovro Ježek” – mladi i stariji i Puhački odjel Osnovne glazbene škole pri OŠ Marija Bistrica.

Početak je u 19 sati, a ulaz je slobodan.

zip.com.hr/rmb.hr 10.03.2025.

Podijeli:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp