U Oroslavju održan prijam novorođenčadi

U Gradskoj knjižnici u Oroslavju je povodom Dana grada održano darivanje novorođenih Oroslavčana i Oroslavčanki .

U periodu od Uskrsa do Dana grada rođeno je 18-tero djece, a mališane i njihove roditelje ugostio je i tradicionalnim prigodnim poklonima darivao gradonačelnik Viktor Šimunić.

zip.com.hr 16.08.2024.

Podijeli:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp