Načelnik Filip Bernardić ugostio uspješne odbojkašice OŠ Pušća

Načelnik Općine Pušća, Filip Bernardić, ugostio je učenice Osnovne škole Pušća.

Učenice su naime postigle zavidan rezultat na Državnom prvenstvu u odbojci u Zadru, natječući se u kategoriji mlađih kadetkinja za OK Nebo. Načelnik Bernardić čestitao je učenicama na uspjehu i izrazio ponos zbog njihovih kontinuiranih odličnih rezultata. Učenice su podijelile svoja iskustva s natjecanja, zahvalivši pritom na podršci i novčanoj nagradi koju im je uručila Općina Pušća.

zip.com.hr 22.05.2024.o

Podijeli:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp