Predstava “Bez halabuke” povodom fašnika u Plaviću!

Vrijeme je fašnika – stoga vas i Općina Zagorska Sela pozivaju na svoj fašnički program!

Uputite se na sam fašnik, u utorak, 13. veljače u 18 sati na maskenbal u Plaviću u vatrogasni dom. Očekuje vas predstava “Bez halabuke”. Svi su dobrodošli!

zip.com.hr 06.02.2024.

Podijeli:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp