Kino Marija Bistrica donosi novi dokumentarni film “Poslije smrti”!

Kino u Mariji Bistrici u subotu 3. veljače donosi novi vrlo zanimljiv film!

Riječ je o dokumentarnom filmu ”Poslije smrti”, koji je temeljen na stvarnim iskustvima s bliskim smrtima. Film istražuje zagrobni život uz vodstvo autora bestselera New York Timesa, medicinskih stručnjaka, znanstvenika i preživjelih koji bacaju svjetlo na ono što nas čeka. Film bilježi priče različitih osoba koje su preživjele iskustvo bliske smrti, te sadrži analizu tih događaja od strane autora i znanstvenika dok pokušavaju odrediti što se događa nakon što ljudi umru. Početak projekcije je u 19 sati. Cijena karte je četiri eura, a blagajna se otvara sat vremena prije.

zip.com.hr 30.01.2024.

Podijeli:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp