Ulaz je besplatanBistrički umirovljenici prikazuju predstavu “Svoga tela gospodar”

Tvrtka Salvus poziva sve umirovljenike stubičkog kraja te ujedno i sve ljubitelje kazališta na predstavu “Svoga tela gospodar”.

Predstavu će izvesti glumci Udruge umirovljenika Marija Bistrica, a održat će se u velikoj dvorani tvrtke Salvus, Toplička 100, Donja Stubica, sutra s početkom u 19 sati.

Ulaz za sve posjetitelje je besplatan!

Podijeli:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp