Tomislav Goluban oduševio publiku u ispunjenoj Gradskoj galeriji

Zabočka koncertna zima nastavljena je sjajnim koncertom Tomislava Golubana i njegova benda, koji je u potpunosti ispunio Gradsku galeriju.

Publika je do posljednjeg mjesta uživala u presjeku pjesama s Golubanovih albuma, a odlične reakcije i dugotrajan pljesak potvrdili su koliko je ovaj domaći glazbenik popularan i cijenjen u svojem gradu.

Tijekom nastupa Goluban je još jednom pokazao zašto slovi kao jedan od najzanimljivijih glazbenika na domaćoj sceni, a posebnu zahvalu bendu uputio je i ravnatelj Pučkog otvorenog učilišta Branko Piljek, koji im je tom prigodom uručio simbolične poklone.

Zabočka koncertna zima nastavlja se već u ponedjeljak koncertom Davida Kocijana i Grge Nježića pod nazivom „Od Bacha do Olivera“, koji donosi zanimljiv glazbeni spoj klasike i domaće popularne glazbe.

Foto: Rikard FX Studio

  

Podijeli:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp