SŠ Krapina ponovno na vrhu – zlatni u županijskom krosu

U Gornjoj Stubici je jučer, 29. listopada 2025. održano županijsko natjecanje u krosu na kojem su učenici Srednje škole Krapina ostvarili izniman uspjeh i potvrdili svoju sportsku kvalitetu.

Pod stručnim vodstvom profesora Marka Goluba te u sinergiji s Triatlon klubom Maraton Krapina, ekipa je utrku odradila smireno, učinkovito i besprijekorno, pokazavši zrelost i pripremljenost u svakom koraku.

Za Srednju školu Krapina nastupili su Čavužić Dorian, Kranjčec Luka, Skupnjak Juraj i Šaško Dino. U pojedinačnoj konkurenciji Juraj Skupnjak osvojio je naslov prvaka županije, dok je ekipa škole zauzela prvo mjesto u ekipnom poretku.

Sljedeća postaja za ovu uspješnu ekipu bit će Državno prvenstvo školskih sportskih društava koje će se održati u Poreču 24. i 25. studenoga 2025. godine.

  

Podijeli:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp